20/12/2012 15:57:00
 עיצוב והדפסת פולדרים
 
מעוניינים בפולדרים מודפסים ומותאמים לצרכיכם?
בבית הדפוס שלנו תוכלו לקבל את פולדרים מעוצבים, איכותיים ויוקרתיים לכל מטרה.
 
פולדרים – תיק השיווק שלכם
 
אם יש לכם עסק, אתם בוודאי מקדישים זמן לא מועט לשיווקו. אחד הדברים החשובים ביותר בשיווק של עסק, ולא משנה אם מדובר בעסק חדש או בעסק ותיק, הוא המיתוג שלו. כדי שיכירו את העסק שלכם (ואתכם), חשוב שיהיו לכם עזרים שיווקיים ש"מדברים" זה עם זה מבחינת הקונספט העיצובי שלהם ומבחינת המסרים שהם מעבירים. כך למשל, אם יש ברשותכם פרוספקטים, חוזים או כל סוג אחר של ניירת עסקית שאתם מעוניינים לחלק ללקוחות פוטנציאליים או ללקוחות קיימים, מומלץ מאוד להכניס אותם לתוך פולדרים, אבל לא סתם פולדרים, אלא לכאלה הנושאים את שם העסק שלכם ואולי גם את המסרים שחשוב לכם להעביר (סלוגן, משפטי מפתח וכד').
 
אותם פולדרים, חשוב שימותגו גם הם כמו שממותגים שאר המוצרים הפרסומיים והשיווקיים שלכם, כמו למשל כרטיס הביקור שלכם, אתר האינטרנט או עמוד הנחיתה שלכם, הפלאיירים והפרוספקטים המודפסים שלכם וכל עזר שיווקי אחר שאתם מוציאים כדי לקדם את העסק.
 
פולדרים מעוצבים – המפתח ללבו של הלקוח
 
כמובן שאתם יכולים להכניס את כל הניירת השיווקית שלכם לתוך ניילון שקוף או לתוך פולדר שאינו מעוצב. זה לבטח יחסוך לכם קצת כסף לטווח הקצר, אולם סביר מאוד להניח שזה ישפיע על הרווחים שלכם לטווח הארוך. חשבו על זה כך: אם תקבלו מבעל עסק את ה"אני מאמין" שלו ואת שאר העזרים הפרסומיים שלו כשהם מוגשים לכם בתוך ניילון שקוף, האם תתייחסו אל העסק שלו באותה רצינות שבה תתייחסו לעסק שבעליו נתן בידיכם פולדר מעוצב שעבר למינציה? סביר להניח שלא. בדיוק מהסיבה הזאת מומלץ להשקיע קצת יותר ולהזמין פולדרים מעוצבים שנושאים בגאווה את הלוגו של בית העסק שלכם, את הסלוגן וכל טקסט אחר שתבחרו. סביר הרבה יותר שאלה יביאו לתוצאות המקוות – רכישת המוצר או השירות שאתם מציעים.
 
הייטק פרינט – להצלחה שלכם
 
הייטק פרינט מציעה לכם הדפסת פולדרים שיסייעו לכם לשווק את העסק שלכם כמו שצריך. אנו מתמחים בהפקת פולדרים מעוצבים עם למינציה, ונוכל לעצב אותם עבורכם בצורה שתייצג אתכם הכי טוב שרק אפשר. אם יש לכם כבר לוגו וניירת פרסומית אחרת, נתאים את הצבעים ואת העיצוב הכללי של הפולדר לעזרים השיווקיים הקיימים, ואם עוד אין לכם – נפיק עבורכם פולדר שיוכל להיות הבסיס של כל שאר העזרים.
 
 
הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם בכל עת, ולהדפיס עבורכם פולדרים וכל מוצר דפוס אחר תוך מחויבות לאיכות המוצר מ-א' ועד ת'.