11/04/2013 12:18:00
הדפסה וכריכה צריכים להדפיס מסמכים, חוברות או ספרים בעותקים רבים?
 
מחפשים עסק שיוכל גם לכרוך לכם אותם?
אצלנו מעניקים שירותים אלה ואחרים תחת קורת גג אחת!
 
 
בהיי-טק פרינט מעניקים כבר למעלה מ- 25 שנים שירותי הדפסה וכריכה. אנו משתמשים בשיטות דפוס מתקדמות אשר מאפשרות לכם לקבל תוצאות איכותיות בביצוע כל עבודה שהיא, מהדפסה פשוטה ועד כריכת ספרים, מאזנים וכדומה. בגלריה שלפניכם תוכלו לראות מדגם קטן מתוך כל העבודות שביצענו למען לקוחותינו המרוצים.
 
שירותי הדפסה שעונים על כל ציפיותיכם!
 
אמנם ישנם בתי דפוס רבים, אבל לא בכולם מעניקים ללקוחות את השירות הטוב ביותר שהם יכולים לקבל. היי טק פרינט היא החברה מס' 1 המעניקה שירותי דפוס מלאים, מ- א' ועד ת'. במידה ואתם מעוניינים להדפיס עותקים רבים של מסמכים, ספרים או כל דבר אחר, אנו ערוכים להעניק לכם מענה הולם אשר ישרת היטב את מטרותיכם, יהיו אשר יהיו.
 
כריכה אחת יפה שווה אלף מילים
 
למרות הפתגם המפורסם "אל תסתכל בקנקן אלא במה שבתוכו", אין ספק שיש לכריכה של הספר תפקיד חשוב בשיווקו. היא מעניקה לספר מראה אסתטי ומעניין, שלוכד את תשומת ליבו של כל מי שמעוניין לקנות ספר בחנות או להשאיל אותו מהספרייה. הרי בדרך כלל לכל מי שמבקר בחנות הספרים או בספרייה אין תמיד מספיק זמן כדי לשבת ולקרוא את כל הספר. לכן בהחלט רצוי שתהיה לו כריכה אטרקטיבית, ואף מומלץ לשדרג אותה באמצעות למינציה.
 
הוצאות ספרים וכל שאר אנשי המקצוע מתחום הכתיבה כבר יודעים שהם חייבים להשקיע בכריכה, ולכן אין זה מפליא כלל וכלל שהם בוחרים להשתמש בשירותיה של היי-טק פרינט, החברה המובילה להדפסה ולכריכת ספרים.
 
 
 
בית הדפוס שלנו מתמחה בין היתר בהדפסה וכריכה לכל שימוש - החל מכריכת ספרים, ועד למאזנים ודוחות.