19/12/2012 17:06:00
שירותי דפוס איכותיים כוללים גם גימור והשבחה, היוצרים עבורכם במדויק את המוצר שרציתם, עד לפרט האחרון.

כחלק ממכלול שירותי הגימור והשבחות הדפוס של היי-טק פרינט, ניתנים במקום גם שירותי שטנץ מקצועיים, הן לצרכים אסתטיים והן ליצירת מארזים, קופסאות ומוצרים דומים.
שירותי שטנץ – חיתוך מורכב ומדויק

מכונת שטנץ הינה מתקן מיוחד לחיתוך צורני של נייר וקרטון אשר נמצאת לרוב בבתי דפוס מקצועיים. השטנץ הוא למעשה התבנית של החיתוך, אשר משתנה  ממוצר למוצר בהתאם לדרישות החיתוך והצורה המבוקשים. תבנית זו, המיוצרת במיוחד לכל עבודה, עשויה בדרך כלל ממבלט עץ, הכולל בתוכו אמצעי חיתוך שונים (סכינים, פרופורציות לתלישה וכו'), וכן אמצעי קיפול כמו ביגים ופרופורציות לקיפול. אלו מסודרים על פי הצורה המבוקשת, וכך יוצרים את קווי החיתוך והקיפול הדרושים על פי מיקום שתילתם במבלט השטנץ.

חיתוך באמצעות שטנץ מבוצע עבור שתי מטרות עיקריות:
  1. ליצירת תבנית של דגם פרוס, שלאחר הדבקה והרכבה יהפוך למוצרים תלת ממדיים שונים, כגון: קופסאות, מארזים, סטנדים, פולדרים ועוד.
  2. לצרכים אסתטיים: למשל, חיתוכים צורניים וקיפולים בכרטיסי ביקור, בכרטיסי ברכה, בפליירים וכן הלאה, שמטרתם לשמש את המעצב להגדלת המסר החזותי.

חיתוך שטנץ גם יכול לשמש ליצירת צורה מסוימת עבור הנייר – כמו למשל עבור שלטי "לא להפריע" על דלתות חדרי בית מלון.

מחלקת השטנץ של היי-טק פרינט

בית הדפוס היי-טק פרינט מפעיל מחלקת שטנץ מקצועית, המציעה שירותי חיתוך מדויקים ומורכבים באיכות מצטיינת. שילוב שירותי השטנץ שלנו עם שירותים מתקדמים נוספים בתחום כמו הטבעות בחום בזהב ובכסף, למינציה, הבלטות ושיקועים, הדבקת קופסאות ועוד, מאפשרים לנו ליצור עבורכם את המוצרים המתקדמים הדרושים לכם, ולהפוך את יציר דמיונכם למציאות.


היי-טק פרינט מפעילה מכונות שטנץ החל מגודל 20*30 ס"מ ועד לגליון 105*75 עם פירוק אוטומטי.