19/12/2012 18:25:00
הדפסת אופסט
זקוקים לשירותי הדפסת אופסט? הגעתם למקום הנכון!
 
דפוס אופסט הוא אחת משיטות הדפוס המבוקשות ביותר בבתי דפוס. אף על פי שמדובר בשיטה יחסית ותיקה, היא עדיין נפוצה ומקובלת ביותר.
 
 אצלנו בחברת היי טק פרינט תוכלו להזמין עבודות הדפסה בשיטת אופסט, המאפשרת ליהנות מהכמות מבלי להתפשר על האיכות.
 
כשיטת דפוס ותיקה, אנשים רבים מכירים ביתרונותיה של הדפסת אופסט. שיטה זו כוללת:
ייצור המוני של מוצרי דפוס שונים – החל מ – 1000 יחידות
  • עלויות נמוכות יחסית לשיטות דפוס שונות.
  • מהירות עצומה
  • איכות מעולה
  • ועוד
 
 הדפסת אופסט? WE ARE ALL SET!
 
הדפסת אופסט היא תהליך שבו אנו משתמשים בתבנית עם כל החומר הנדרש להדפסה. בשלב הבא מכניסים את התבנית למכבש, המדפיס את המידע על גבי הנייר שבחרתם, בהתאם לצבעים שרציתם.
כיום אנשים וגופים רבים זקוקים לשירות זה, ביניהם: גרפיקאים, הוצאות לאור, חברות פרסום, סטודנטים לאומנות והרשימה עוד ארוכה. לא משנה לשם מה אתה זקוק לאופסט – אנו נעניק לך פתרון מושלם המותאם עבורך באופן אישי.
  
בית דפוס עם מגוון שירותים נוספים
 
מלבד הדפסת אופסט תוכלו ליהנות אצלנו ממגוון שירותי הדפסה נוספים, כגון: למינציה, הדפסה של UV סלקטיבי, שטנץ והדבקות, שיהפכו כל עבודה דפוס שלכם לעבודה בעלת גימורים ועיטורים ברמה אחרת.
 
 
איכות גם בשירות!
 
חברת היי טק פרינט מעמידה את הלקוחות שלה במרכז, לכן אנו מקפידים על דפוס איכות המתקבל כתוצאה משימוש בחומרי גלם מובחרים ובשיטות דפוס מתקדמות. אבל זה לא הכול! לחברה שלנו מוניטין מכובד הודות למקצועיות, למיומנות ולפתרונות היצירתיים שאנו מעניקים לקהל לקוחותינו הרחב. הצוות שלנו בעל ידע וניסיון וישמח להקשיב לצרכים שלכם, לבצע עבורכם את העבודה הנדרשת ברמה הגבוהה ביותר ולחסוך לכם כסף וזמן.
 
רוצים ליצור מוצר שאף אחד לא יפספס? הדפסת אופסט יו וי UV להגעה לאפקטים מרשימים!