27/06/2013 18:57:00
מעוניינים להפיק לוח שנה אישי ויוקרתי ללקוחות או לפרסם את המותג?
מחפש דרכים מקוריות לפרסם את בית העסק שלך?
רוצה רעיון מעניין למתנות ללקוחות?
 
עיצוב לוחות שנה בעיצוב אישי, הממתג באור הרצוי את העסק שלך, ייתן לך מוצר פרסום אפקטיבי, ממנו יוכלו גם הלקוחות להפיק תועלת.
 
 במה תורם לוח שנה מעוצב לשיווק העסק?
  • פרסום שאינו מפריע
  • מתנה שימושית ללקוחות
  • פרסום המלווה את הלקוח לאורך כל השנה
  • הפריט מוצב במקום בולט וחשוף לעיניהם של אנשים רבים
 מעצבים את המוצר בצורה נכונה
 
חשיבותו של עיצוב המוצר היא לא פחות מקריטית במקרה הזה, שכן הוא מסייע ליצור את הרושם הנכון שהחברה מנסה להעביר. טעויות כתיב, רשלנות בעיצוב או בחירת נושא באופן לא רגיש עלולים לפגוע במטרה הסופית – למשוך לקוחות לבית העסק. הדפסת לוחות שנה מתבצעת בבתי דפוס רבים, אך בהיי טק פרינט אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו משוב מקצועי וענייני, ותוכלו להפיק לוחות שנה בעיצוב קולע, אשר ימשוך את תשומת הלב הרצויה בהתאם לעיסוק של בית העסק.
 
 מתנה שמועילה גם לכם וגם ללקוח
 
בראש השנה מקובל לשלוח מתנות לאנשים שעובדים איתם, וזו הזדמנות טובה לתת מתנה קטנה גם ללקוחות. לוח שנה זה אביזר חובה במשרד, ומסתכלים בו כל הזמן, אז כדאי שהלוגו שייראו הלקוחות שלכם במהלך העבודה השוטפת יהיה זה שלכם, וכך הם יידעו מאיפה אפשר להזמין את השירות שאתם מספקים. שיטת פרסום זו איננה מציקה ומעצבנת, אך עם זאת היא מועילה ביותר, שכן פועלת בזירה הנכונה ביותר.
 
 
בית הדפוס היי טק פרינט מעמיד לרשותכם שירותי עיצוב, הדפסה, למינציה ועטיפה למוצרי דפוס רבים  וכן ללוחות שנה ייחודיים המתאימים לצורכי השיווק שלכם.